Equips

Veterans

Veterans 2018-2019Albert Gutiérrez «Guti» (Porter)
Sergi Iglesies
Pau Ortega
Alberto Fernández
Jordi Sànchez
Cinta Riera
Joan Canaleta
Roger Sala
Xavier Garriga

Juvenil

Noies Juvenil 2018-2019Juvenil 2018-2019Marc Regàs Mor (Porter)
Pol Boix Gual (Porter)
Nerea Rios Crespo
Cristina Medina
Laura Figueras Martínez
Natalia Oñate
Eloi Formiga Clapés
Bernat Net Serra
Jan Garcia Carrasco
Bernat Boix Gual
Jordi Navarro Casas
Xevi Martín Martín (Tècnic)
Miquel Regàs Solé (Delegat)
Joan Navarro Torres (Delegat)
Pili Mor (Delegada)

Infantil

Infantil 2018-2019Marc Regàs Mor (Porter)
Pol Boix Gual (Porter)
Nerea Rios Crespo
Eloi Formiga Clapés
Bernat Net Serra
Jan Garcia Carrasco
Bernat Boix Gual
Jordi Navarro Casas
Xevi Martín Martín (Tècnic)
Miquel Regàs Solé (Delegat)
Joan Navarro Torres (Delegat)
Pili Mor (Delegada)

Aleví

Aleví 2018-2019Joan Fageda Vilar (Porter)
Jaume Julià Bosch
Ferran Cros Ramió
Marcel Campeny Torras
Jaume Rosell García
Jofre Oliveras Fernández
Guillem López Fernández
Jan Parcet Gordillo
Jordi Soto González (Tècnic)
Jaume Rosell Pozo (Delegat)
Lluis Fageda Gascon (Delegat)
Patrici Cros García (Delegat)

Benjamí

Benjamí 2018-2019Estel Baltasar Jimenez (Portera)
Elsa Salvañà Ferrer
Joana Vidal Serrats
Gerard Formiga Fernández
Ryu Castellano Llavina
Alex Gordillo Blázquez
David Gama (Tècnic)
Javier Castellano Martín (Delegat)
Ester Ferrer Quilez (Delegada)

Iniciació

Iniciació 2018-2019Iu Castells i Comas (Porter)
Arnau Vinyals Pola (Porter)
Jan Canaleta Bassi
Biel Martínez Moré
Pol Fernández Belisario
Lluís Cros Ramió
Kelvin Alberto Avila Diaz
Martí Carrillo Aira
Iker Gordillo Blazquez
Bernat Medina Gutiérrez
Cinta Riera Lobato (Tècnica)
Sandra Blázquez Soler (Delegada)
Verónica Gutiérrez Moreno (Delegada)

Escola CPB

Escoleta 2018-2019

L’escola del CPB està distribuida per edats. Tenim els micros, escoleta i promoció. I el següent quadre tècnic:
Cinta Riera Lobato (Tècnica)
Mar Miralles (Tècnica)
Meritxell Gallart Basart (Tècnica)
Albert Gutiérrez «Guti» (Tècnic)
Agustín Fernández (Tècnic)
Xevi Martín Martín (Coordinador Tècnic)

Micros 2018-2019MICROS
Eric Busquets Cruells
Jan Ribas Barroso
Aniol Sala Montplet
Pau Ibarz Gutiérrez
Aina Castells Comas

Escoleta 2018-2019ESCOLETA
Marçal Canaleta Basi (Porter)
Biel Jiménez Toro
Arlet Palacios Hernández
Joana Castells Comas
Jofre Vilà Sanchez

Promoció 2018-2019PROMOCIÓ
Arnau Vinyals Pola (Porter)
Miguel Fernández Montejo
Cesc Guri Tomàs
Roger Romero Andrés
Júlia García Martín
Irene Vivo Bote
Yuri de Carvalho Compte
Richard Visser Baeza
Nil Surroca Prado

Porters

Porters 2018-2019Albert Gutiérrez «Guti»
Marc Regàs Mor
Pol Boix Gual
Joan Fageda Vilar
Estel Baltasar Jimenez
Iu Castells i Comas
Arnau Vinyals Pola
Marçal Canaleta Basi